Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

O nas

Firma RAFT-TECH stanowi zespół zajmujący się kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, dostawę urządzeń, montaż instalacji oraz usługi serwisowe. Jesteśmy doświadczoną, stale rozwijającą się firmą instalacyjną, współpracującą jako podwykonawcy z dużymi firmami, jak też realizującą samodzielne zlecenia. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, jak i inwestorów na terenie całego kraju. Wykonujemy instalacje wentylacyjno-klimatyzacyjne budynków biurowych i mieszkalnych, hal produkcyjnych, obiektów handlowych i innych budynków użyteczności publicznej.

Nasza oferta obejmuje realizację zadań od podstaw z projektów powierzonych oraz według własnych koncepcji w obiektach podczas budowy, jak i remontowanych lub modernizowanych. Do każdej wykonanej przez nas instalacji sporządzamy dokumentacje techniczno – projektową.

Wykonaną przez nas instalacje wentylacyjną oddajemy w użytkowanie po dokonaniu odpowiednich pomiarów oraz regulacji zgodnie z wytycznymi zawartymi w projekcie. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz dostawę zarówno standardowych elementów wentylacyjno-klimatyzacyjnych, jak również elementów wykonywanych pod indywidualne zamówienie klienta. Współpracujemy z uznanymi producentami, dlatego też oferujemy urządzenia, sprawdzone, skuteczne, energooszczędne i przyjazne środowisku.

Zakończenie prac potwierdzone zostaje pisemnym protokołem odbioru instalacji oraz protokołem z regulacji (pomiarów) instalacji. Na nasze usługi udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Stale udoskonalamy nasze umiejętności. Cyklicznie uczestniczymy w różnych szkoleniach, wykładach i sympozjach poświęconych nowoczesznym rozwiązaniom w budownitwie oraz śledzimy postęp technologiczny w tym zakresie.